Posted on Leave a comment

Pershendetje e dashur

Une nuk e ndjej gjoksin kurr te fryre ,po perdor prg tend por shum pak qumesht,vajza po ben 3muajshe dhe shum pak pi,sa her e shtryll me del shum pak..Max 40-50max 2 her pompim ,nuk di me cfare te bej,se ndjej kurr kur pi ose kur kam ose kur skam gji,vetem kur gelltitet qe esht shum shkurt